Liisi järelmaks aiakaupade ja aiatehnika ostuks

Muru juba kasvab!? Niitmise hooaeg on kohe käes, seega tuleb oma ustavale abilisele peagi hääled sisse lüüa. Kui aga niiduk vajab väljavahetamist ning Sa ei soovi korraga suurt väljaminekut teha, siis meie koostööpartnerite juures kehtivad kuni 31.05.2023 Liisi järelmaksule soodustingimused – intress 3 kuud 0% ja sissemakse alates 0 €.

Liisi järelmaksuga saad soetada lisaks niidukitele ka teisi erinevaid aiakaupasid. Olgu siis selleks uus kasvuhoone, istikud või hekikäärid! Tutvu meie kampaaniapartneritega ja leia endale sobiv. Esita taotlus meie iseteeninduses või kampaaniapartneri juures kohapeal.

Sõlmi leping kaupluses kohapeal või e-poes!
E-poe ostukorvis vali makseviisidest Liisi järelmaks - täida taotlus ning sõlmi ja allkirjasta leping digitaalselt

Miks eelistada järelmaksu? Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta. 

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS.

Kampaania kehtib kuni 3-kuulistele lepingutele.

Partnerid

Map

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga aiakaupade eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS