Avrame mikromajad - finantseerimine Holm pangast

Kas tahaksid linnakära eest terveks suveks maale pageda, teha seal kaugtööd ja samas nautida loodust ja puhast õhku? Oled ehk isegi leidnud kena kohakese, kuid maja ehitamine tundub liiga suur ja kulukas ettevõtmine?

Avrame mikromaja on selleks nagu loodud. See mugav kergmaja kogub järjest suuremat populaarsust oma praktilisuse ja iluga - hind on mõistlik, seda on lihtne püstitada ja näeb kena välja.

Holm pank pakub ostu finantseerimisvõimalust makseperioodiga kuni 10 aastat. Tagatiseks ei ole vaja panna kinnisvara, samuti ei pea ostu registreerima kinnistusraamatusse laenusaaja nimele. Taotluse saad teha iseteeninduses. Positiivse otsuse korral vali Kodu väikelaen ning suundu lepingut sõlmima. Kui Sul on küsimusi, võta ühendust info@holmbank.ee või telefonil 675 5055. Kaalu otsust põhjalikult!

Suurema maksumusega puhkemaja puhul võta meiega ühendust laenuhaldur@holmbank.ee või telefonil 612 0323.

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 11,66% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 24 000 €, lepingutasu 480 €, lepingu periood 72 kuud, fikseeritud intressimäär 5,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 32 976 €, tagasimaksete summa 32 976 € ja tagasimaksete arv 72.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS