Hüpoteeklaen

Holmi hüpoteeklaen ehk laen kinnisvara tagatisel võimaldab ettevõttel saada laenu suuremate äriplaanide elluviimiseks. Kinnisvaraks võib olla korter, maja, mets või maa. Maksegraafiku saad paindlikult koostada oma vajadustest ja soovidest lähtuvalt. Laenutaotluse ja kõiki toiminguid saad teha iseteeninduses. Meie spetsialist vaatab taotlused läbi personaalselt ja vajadusel võtab Sinuga ühendust, et arutada äriplaani perspektiivi ning toetada Sind analüüsiga.

Sihtotstarve
suuremateks investeeringuteks
Laenusumma
alates 25 000 €
Omafinantseering
alates 0%
Laenulepingu pikkus
kuni 5 aastat
Maksegraafik
kuni 10 aastat
Maksepuhkus
kuni 6 kuud
Aastane intressimäär
alates 4,9%
Lepingutasu
alates 0,25%
Sobivad tagatised
kinnisvara, ettevõttega seotud isiku/isikute käendus
Nõuded laenusaajale
Eestis registreeritud ja tegutsev osaühing või aktsiaselts; ettevõtte suhtes ei ole algatatud likvideerimis- või pankrotimenetlust

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu hoiused koos intressidega või laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2021. Holm Bank AS